SIK SORULAN SORULAR

*Moots Makosenler Ilk adima uygunmudur?
Cvp:Son zamanlarda uzmanlar bebeklerin ilk adimlarinda ciplak ayakla gezmelerini oneriyorlar. Büyüyen ayakların, kasların Güçlenmesi, parmakların yayılarak kavramayı yurumeyi öğrenmesi ve kemiklerin doğal pozisyonunda sertleşmesi için belirli bir özgürlüğe ihtiyacı vardır. Bunu sağlayabilecek tek yol ise çoğu zaman, özellikle ilk yaşlarda çıplak ayak ile dolaşılmasıdır .Moots Makosenlerde ciplak ayagi taklit eden bir ayakkabidir.

*MootsMakosenler dışarıda giyilmeye uygunmudur.?
Cvp: Yurtdışında anneler bu ürünü dışarıda kullanmayı tercih ediyorlar fakat ülkemizde sokak Şartları pek uygun degılıdr . Özellikle su alabilir fakat kapalı alanlarda Gönül rahatlığı ıle kullanabılırsınız . AVM,oyunalanları ,anaokulları oyunevleri v.s.

Moots Makosenler boya veriyor ne yapmalıyım?
Cvp ; hakiki deriler boya verir fakat içiniz rahat olsun Ürünlerimizde Zararlı madde bulunmamaktadır

*Moors Makosenler Ayagı sıcak tutar mı?
cvp ; Derilerin ayağı sıcak tutma özelliği yoktur fakat soğuk gecırmez .

Moots Moots Makosenler terleme yapar mı?
Cvp ;bebegınızın ekstradan terleme problemli yoksa terleme yapmaz hakiki deriler fiber yapılıdır hava alır ve nemi%30 içine çeker ..

Makosenlerde deri kokusu var
Cvp ; evet yeni aldığınız üründe deri kokusu olabılır.ürünler bizlere gelene kadar deri fabrikasında beklemiş olabilir sizlere gelene kadar bızlerde kutularda beklemiş hava almamış olabılır. Cok rahatsızlık verdıgınde geceden ıcınde kokulu Bır Islak mendıl bırakırsanız kokusunu alacaktır

Bebeğimin ayaklarının üzeri tombul hiçbir ayakkabı alamıyoruz Moots Makosenleri rahat kullanabılırmıyız?
Cvp ; Tamda bu noktada kullanabılecegınız tek ürün Makosendir . Tasarımı buna uygun yapılmıştır. Üst kısmı bombelidir cocugunuzu rahatsız etmez

Moots Makosenler kolay gıyılebılıyor mu ?
Cvp; moots makosenlerın Boğaz kısmında latekslı bir lastik vardır 1e 3 esneme yapar . Makoseni kastık yerınden açıp gıydırdıkten sonra kapanır ve esneme Payı sayesınde bebeğinizin ayağını sıkmaz ..

Bebeğim Ayağında hiçbir şey tutmuyor hemen çıkarıyor Moots Makosenler nasıl?
Cvp Moots makosenlerın latekslı lastiği sayesinde giydirdikten sonra bebegınızn bılegını kavradığı ıcın yardım almadan cok zor çıkartabilir.( Bebeğinizin ayak ölçüsünün Bır kac beden üstünde almadığınız sürece ayağından çıkaramaz )

Moots Makosenler büyük-küçük geldı değişim yapabiliyormuyuz.
Cvp ; Eğer ürününüzü kendınız tasarlamadıysanız satışımızda olan bir ürün ise değişim yapıyoruz ve değişimlerde kargo alıcıya aittir.Kampanya ve İnidirim dahilindeki ürünlerimizde değişim yapılmamaktadır. Bizler bu sorunu minimuma indirmek için tüm bedenlerimizin cm ölçüsünü bildirdik sizlere tavsıyemız bebegınızın ayak tabanını ölçüp siparişinizi vermeniz olacaktır ..

Ürünleriniz hakiki deri midir ?
Cvp :evet Ürünlerimiz %100 hakiki kuzu ,dana veya Oğlak derisidir.

Bebeğim sürekli Ayaklarını Ağzına sokuyor Moots Makosenlerınıde sokacaktır ne kadar Güvenlidir?
Cvp. Belli bir dönem bebekler Ayaklarını Ağzına götürüler tum defilemizin testleri yapılmıştır hıcbır zararli madde bulunmamaktadır ..Rahatlıkla kullanabılırsınız.