HAKKIMIZDA

Merhaba, 
Biz annelerin en büyük sıkıntılarından birisi çocuklarımız henüz yeni yürümeye başladıkların da karşılaştığımız ayaklarına ne giydireceğiz problemi. Dışarıda olduklarında genellikle tercih edilen ortopedik ayakkabılar maalesef evlerin içinde çocuklar için pek kullanışlı olmuyor. Çocuklar ayakkabıların ağırlıkları ve kapalı olmaları nedeniyle bir süre sonra sıkılıp bunları biran önce bunlardan kurtulmak istiyorlar. Ayrıca uzmanlar çocukların ortopedik gelişimleri için bu tür ürünlerin sürekli kullanılmaması konusunda aileleri uyarıyor.

Amerika Birleşik Devletlerinde bu sorunlarla karşılaşan girişimci bir anne Kızılderililerin yüzyıllardır kullanmış olduğu bir tekniği günümüz modasıyla harmanlayarak muhteşem bir ürün ortaya çıkardı. Eski adıyla Kızılderili çarığı yeni adıyla Bebek makosenleri ….

Bu ürünün özelliği tamamen elde yapılarak %100 doğal bir malzeme olan deriden yapılması. Böylece hem yazın hem kışın bütün kapalı mekanlar da çocukların adeta ayaklarında hiç bir şey yokmuş gibi hissettikleri ve kolayca kullanabilecekleri birbirinden renkli yüzlerce modeli olan bir ürün ortaya çıkmış oldu.

ABD, Kanada , Avustralya gibi bir çok ülkede satış rekorları kıran Moots Makosenleri şimdide bizler Türkiye’de ailelerin hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyatı, tamamen sağlıklı oluşu, hem erkek hem de kız çocukları için modelleri bulunan bu ürünün aileler için vazgeçilmez bir aksesuar olduğuna inanıyoruz.

Uzun bir ithalat doneminden sonra artik Moots Makosenler Turkiyede%100 Hakiki Turk derilileri ile uretilmeye baslamistir.Cocuklarimizin sagligi icin sertifikali urunler kullaniyoruz. Gonul rahatligi ile kullanabileceginiz urunlerimizde hic bir zararli madde bulunmamaktadir.

Moots un renkli dünyasında size keyifli ve musmutslu alışverişler dileriz…
Seda Yapici & Serap Ersoy